Transport - farby dla kolei i na pojazdy

Nasza firma EST Polska posiada długoletnie doświadczenie w dostarczaniu oraz aplikacji farb dla kolejnictwa oraz branży samochodowej.

Mamy doświadczenie w doborze farb na tworzywa wykonane z GFK (farby te możemy barwić na różne kolory z palet RAL, NCS, czy Pantone). Posiadamy sprawdzone systemy farb do malowania zewnętrznych części wagonów i tramwajów. Poza samymi farbami oferujemy również systemy podkładowe do przygotowania renowacyjnego powierzchni przed malowaniem powierzchni. Możemy dostarczyć również specjalne systemy antykorozyjne do zabezpieczania osi oraz podwozi wagonów. Naszym klientom z branży kolejowej oferujemy również farby specjalne, na przykład:

  • farby pochłaniające wilgoć
  • farby z efektem soft touch
  • farby strukturalne
  • farby na nietypowe podłoża i tworzywa sztuczne stosowane w kolejnictwie

Dostarczane przez nas systemy posiadają odpowiednie certyfikaty i aprobaty Instytutu Kolejnictwa.

Podobnie szerokie doświadczenie jak w kolejnictwie posiadamy również w branży samochodowej. Dostarczamy sprawdzone systemy lakiernicze na pojazdy jak i maszyny budowlane. Są to zarówno materiały podkładowe (szpachle i farby podkładowe) jak i farby nawierzchniowe (farby poliuretanowe oraz farby akrylowe). Dzięki naszej mieszalni jesteśmy w stanie dostarczyć farbę w praktycznie dowolnym określonym przez klienta kolorze.

Projekty unijne

Fundusze Europejskie